Ketvirtoji „Hockey Punks“ ledo ritulininkų pergalė

2015-12-04 07:25
BNS inf.
Vyginto Skaraičio/BFL nuotr.

Ketvirtą pergalę aštuntose Lietuvos ledo ritulio čempionato reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą užimantis Vilniaus „Hockey Punks“ (13 tšk.) klubas, namuose 4:3 (1:0, 1:3, 2:0) įveikęs penktojoje pozicijoje esančius Rokiškio „Rokiškio“ (8 tšk.) ledo ritulininkus.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Algimantas Visockas (08:02), Martynas Šlikas (35:20), Mindaugas Kieras (43:23) bei Šarūnas Kuliešius (46:13).

Sėkmingai antrajame kėlinyje rungtyniavusių svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Antanas Rukšėnas (23:56), Dominykas Deksnys (24:38) ir Saulius Limontas (32:47).

Septynių komandų turnyre pirmauja pergalingai žaidžianti Elektrėnų „Energijos“ (27 tšk.) ekipa, lenkianti Kauno „Baltų ainių“ (15 taškų) klubą.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“           9  9  0  0  0    88:25    27

2. Kauno „Baltų ainiai“           9  4  1  1  3    58:43    15

3. Vilniaus „Hockey Punks“        8  4  0  1  3    35:35    13

4. Juodupės „Juodupė“             5  3  0  0  2    14:17     9

5. Rokiškio „Rokiškis“            5  2  1  0  2    24:21     8

6. Vilniaus „Geležinis vilkas“    9  2  1  0  6    41:67     8

7. Elektrėnų „ESSM-2000“          9  0  0  1  8    33:85     1