Kremlius tikisi, jog Rusija vėl galės tapti olimpinės bendruomenės dalimi

  • Teksto dydis:

Kremlius penktadienį pareiškė, kad tikisi, jog Rusija vėl galės tapti olimpinės bendruomenės dalimi, nepaisant sankcijų Rusijos sportininkams dėl Maskvos plataus masto karo Ukrainoje.

Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) rekomendavo leisti Rusijos ir Maskvos sąjungininkės Baltarusijos sportininkams 2024 metų Paryžiaus olimpinėse žaidynėse varžytis po neutralia vėliava.

„Tikimės, kad galiausiai nugalės protas, kad olimpizmo idėja triumfuos ir mes vėl būsime įtraukti į olimpinę šeimą“, – žurnalistams sakė Kremliaus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.

„Galų gale nuo apribojimų nukentės ir jau kenčia pati olimpizmo idėja“, – tvirtino jis.

„Aukščiausi sporto pasiekimai neįmanomi be valstybės paramos“, – pridūrė D. Peskovas.

Rusija pareiškė, kad Maskva 2024 metų žaidynių boikotuoti neketina, o kiekvienas Rusijos sportininkas gali laisvai pasirinkti, ar varžytis po neutralia vėliava, ar ne.

Tačiau Ukraina pasisakė prieš Rusijos sportininkų dalyvavimą, argumentuodama, kad sportas negali būti atsietas nuo politikos.NAUJAUSI KOMENTARAI

to šlykšti ir apgailėtina

to šlykšti ir apgailėtina portretas
tie mongolų palikuonys 120 metų lietuvaites tratino. Pažiūrėk į veidrodį - mongolą pamatysi. Utėliau, pažiūrėk į jankius - vienos žudynės bet tau į draugus tinka.

slyksti apgailetina

slyksti apgailetina portretas
mongolu palikuoniu derzava jie tik su siaures koreja gali rengti tanku slalomo varzybas netgi sovietu laikais nebuvo taip nudegradave

Velniop

Velniop portretas
kaZapyną,o ne į olimpiadą!
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių