A. Kruopis dviratininkų lenktynėse Olandijoje liko 37-as

2016-08-29 11:11

Olandijoje vykusiose dviejų dienų „Ronde van Midden Nederland“ dviratininkų lenktynėse Belgijai atstovaujančios „Verandas Willems Cycling Team“ komandos narys Aidis Kruopis bendroje įskaitoje užėmė 37-ą vietą.

Aidis Kruopis
Aidis Kruopis / Scanpix nuotr.

Lietuvis 34 sekundėmis atsiliko nuo lenktynes laimėjusio brito Christopherio Opie'o, kuris lenktynėse sugaišo 4 valandas 55 minutes 51 sekundę.

7 sekundes nugalėtojui pralaimėjęs lenkas Karolis Domagalskis užėmė antrą vietą, o trečiojoje pozicijoje likęs kitas Didžiosios Britanijos dviratininkas Peteris Williamsas nuo tėvynainio atsiliko 10 sekundžių.

Iš viso lenktynes baigė 121-as dviratininkas iš 161-o startavusio.

Antrą etapą sekmadienį laimėjo nugalėtoju tapęs Christopheris Opie's (4:27:08), o lyderių grupėje finišavęs A. Kruopis užėmė septintą vietą.