L. Grigelis pateko į ATP "Challenger Tour" serijos turnyro Rumunijoje ketvirtfinalį

2014-09-04 16:26
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Gedimino Bartuškos nuotr.

Antrąją pergalę ATP "Challenger Tour" serijos vyrų teniso turnyro "BRD Brašov Challenger" Rumunijoje, kurio prizų fondą sudaro 35 tūkst. eurų, vienetų varžybose iškovojo 23-ejų metų Laurynas Grigelis.

Tik 256-ą vietą ATP reitinge užimantis Lietuvos tenisininkas ketvirtadienį aštuntfinalyje per 1 valandą ir 20 minučių 6:2, 6:4 nugalėjo 25 metų italą Roberto Marcorą (ATP-217) ir, patekęs į ketvirtfinalį, užsitikrino 15 ATP reitingo taškų bei 1020 eurų čekį.

Dėl vietos pusfinalyje lietuvis varžysis su staigmeną pateikusiu 24-erių metų prancūzu Guillaume'u Rufinu (ATP-363), kuris aštuntfinalyje 7:6 (7:5), 6:0 įveikė penktąjį reitingą turėjusį vienmetį austrą Geraldą Melzerį (ATP-145).

Brašovo vyrų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteks 5035 eurų čekis bei 80 ATP klasifikacijos taškų.