L.Asadauskaitė triumfavo Vengrijoje

2009-05-17 18:42
L.Asadauskaitė triumfavo Vengrijoje / Šarūno Mažeikos nuotr. Finišas: L.Asadauskaitei pergalę lėmė paskutinė – šaudymo ir bėgimo – rungtis.

Antrąjį šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų etapą iš eilės laimėjo Laura Asadauskaitė.

Prieš mėnesį nugalėjusi Kipre, L.Asadauskaitė triumfavo ir Vengrijoje, kur įvyko trečiojo pasaulio taurės etapo varžybos. Lietuvos penkiakovininkė finale surinko 5636 taškus ir 64 taškais aplenkė antrojoje vietoje likusią prancūzę Amelie Cazę bei 124 taškais - trečiąją poziciją užėmusią rusę Jevdokiją Grečičnikovą.

Finale startavusi kita Lietuvos penkiakovininkė Donata Rimšaitė surinko 5312 taškų ir tarp 36 finalo dalyvių užėmė vienuoliktąją vietą.

L.Asadauskaitė fechtavimosi rungtyje pelnė 904 taškus (4-oji vieta), plaukime - 1080 (19), jojime - 1140 (26), o šaudyme ir bėgime - 2512 (1).