Latvijoje prasidėjo Lietuvos slidinėjimo čempionatas

2016-01-09 13:20
Modestas Vaičiulis
Modestas Vaičiulis / Šarūno Mažeikos / BFL nuotr.

Penktadienį Latvijoje Madonos trasoje prasidėjo atviras Lietuvos slidinėjimo čempionatas.

Pirmąją čempionato dieną šalies pirmenybių aukso medalius sprinto rungtyje iškovojo Modestas Vaičiulis ir Marija Kaznačenko.

Jau atrankos varžybose greičiausiai šliuožęs M. Vaičiulis finale 1,7 km nuotolyje aplenkė antroje vietoje likusį baltarusį Leonidą Karnejenką bei trečiąją poziciją užėmusį Tautvydą Strolią, kuriam atiteko šalies pirmenybių sidabras.

Lietuvos čempionato bronza tenkinosi ketvirtas finale finišavęs Jaunius Drūsys.

Greičiausiai moterų varžybų atrankoje įveikusi 1,3 km nuotolį M. Kaznačenko finale nesugebėjo pademonstruoti savo sprinterės sugebėjimų ir liko ketvirta. Pirmąsias dvi vietas finale užėmę estės – atitinkamai – Seila Peek ir Piret Parnik, o trečia finišavo Inga Paškovska iš Latvijos.

Lietuvos pirmenybių sidabro medalis atiteko Ugnei Kastanauskaitei, kuri bendroje įskaitoje tenkinosi aštunta vieta, o bronzą iškovojo Martyna Biliūnaitė, bendroje įskaitoje užėmusi dešimtą vietą.

Šeštadienį moterys ir vyrai išsidalins medalius atitinkamai 5 ir 10 km nuotoliuose klasikiniu būdu, o sekmadienį įveiks atitinkamai 10 ir 15 km laisvu stiliumi.