L.Grigelis tęsia įspūdingą pergalių seriją vyrų teniso turnyruose D.Britanijoje

2013-10-30 13:09
L. Grigelio nesėkmė ATP serijos teniso turnyro kvalifikacijoje
L. Grigelio nesėkmė ATP serijos teniso turnyro kvalifikacijoje / Gedimino Bartuškos nuotr.

Trečią savaitę Didžiojoje Britanijoje vykstančiuose Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyruose nepralaimintis 22 metų Laurynas Grigelis trečiadienį iškovojo dar vieną pergalę "Aegon GB Pro-Series Edgbaston" turnyro vienetų varžybose.

369-ąją vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis bei antras pagal skirstymą turnyre lietuvis trečiadienį aštuntfinalyje per pusantros valandos 6:2, 7:5 nugalėjo 20-metį britą George'ą Morganą (ATP-1034), iškovojo jau dvyliktą pergalę iš eilės bei iškopė į vienetų varžybų ketvirtfinalį.

Po šios pergalės Lietuvos tenisininkas užsitikrino 2 įskaitinius ATP reitingo taškus bei 292 JAV dolerių čekį.

L.Grigelio varžovu ketvirtfinalyje bus šeštoji raketė 21-erių korto šeimininkas Tomas Farquharsonas (ATP-487), aštuntfinalyje 6:2, 6:2 sutriuškinęs 18-metį britą Luke'ą Bambridge'ą (ATP-868).

ITF serijos vyrų teniso turnyro Didžiojoje Britanijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.