Lietuviai - paskutiniai Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionate

2010-12-17 15:08
Lietuviai - paskutiniai Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionate / Tomo Raginos nuotr.

Ketvirtadienį vienintelėse Slovėnijoje vykstančių pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio pirmenybių pirmojo diviziono šešių komandų B grupės turnyro rungtynėse Kazachstano rinktinė 6:2 (2:0, 2:2, 2:0) nugalėjo Kroatijos ekipą.

Iškovoję antrąją pergalę iš eilės Kazachstano jaunieji ledo ritulininkai su 6 taškais įsitvirtino ketvirtoje vietoje bei užsitikrino vietą pirmajame divizione ir kitais metais, o Kroatijos komanda su 1 tašku lieka penkta.

Taško dar neiškovojusi Lietuvos rinktinė, kurios pagrindą sudaro dviem-trimis metais amžiumi jaunesni žaidėjai, penktadienį žais su lydere Danijos ekipa, o turnyrą šeštadienį užbaigs su Kroatijos komanda.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Danija           3 3 0 0 0 21:5  9
2. Austrija         3 2 1 0 0 14:5  8
3. Slovėnija        3 2 0 0 1 22:8  6
4. Kazachstanas     4 2 0 0 2 15:18 6
5. Kroatija         4 0 0 1 3 11:33 1
6. Lietuva          3 0 0 0 3  7:21 0

Į jaunimo pirmenybių elitą pateks tik grupės nugalėtoja, o paskutinę vietą užėmusi komanda kitą sezoną žais žemesniame - antrajame divizione.