Lietuvos 20-mečių ledo ritulio rinktinė palaužė Pietų Korėją

2015-12-14 21:14
BNS inf.
hockey.lt nuotr.

Antrą pergalę pergale pasaulio dvidešimtmečių (U-20) ledo ritulio čempionato antrojo (II) diviziono A grupės šešių ekipų turnyro Elektrėnuose starte iškovojo Lietuvos rinktinė.

Pirmadienį paskutiniajame antrojo turo susitikime jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai po baudinių serijos 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) įveikė Pietų Korėjos bendraamžius ir su 5 taškais užima antrą vietą.

Susitikimas palankiau prasidėjo svečiams, kuriuos pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Jihyunas Cho (16:45), o mačo didvyriu tapo Markas Kaleinikovas, trečiajame kėlinyje (45:10) išlyginęs rezultatą bei realizavęs pergalingą baudinį (65:00).

Beje, ilgoje baudinių serijoje, kurioje abiejų komandų žaidėjai smūgiavo po septynis kartus, visi trys M. Kaleinikovo bandymai buvo sėkmingi.

Antradienį pirmenybėse poilsio dieną, o trečiadienį Lietuvos rinktinė žais su Kroatijos ekipa, kuri pirmadienį 3:6 (0:0, 1:4, 2:2) pralaimėjo Estijos komandai.

Turnyro lyderiais su 6 taškais tapo antrą pergalę iškovoję Vengrijos ledo ritulininkai, pirmadienį tik trečiajame kėlinyje 7:5 (1:2, 4:3, 2:0) palaužę Olandijos bendraamžių pasipriešinimą.

Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vengrija           2  2  0  0  0  15:7   6

2. Lietuva            1  1  0  0  0   8:6   5

3. Estija             2  1  0  0  1  11:9   3

4. Kroatija           2  1  0  0  1   8:8   3

5. Pietų Korėja       1  0  0  0  1   3:10  1

6. Olandija           2  0  0  0  2   7:12  0

Pirmenybių Elektrėnuose nugalėtojas kartu su aukso medaliais iškovos vienintelį kelialapį į I divizioną, o autsaideriui kitame sezone teks rungtyniauti žemesniame divizione.