Lietuvos baidarininkai pasaulio taurės varžybų 1000 m nuotolyje užėmė trečią vietą

2014-05-24 12:37
BNS inf.

Vengrijoje vykstančių baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės varžybų trečiajame etape bronzos medalius iškovojo dvivietę baidarę irklavę Andrijus Olijnikas ir Ričardas Nekrošius.

R. Nekrošius
R. Nekrošius / Šarūno Mažeikos (BFL) nuotr.

Lietuvos duetas šeštadienį 1000 m nuotolio finale sugaišo 3 minutes 24,029 sekundės ir 0,414 sekundės pralaimėjo pergalę iškovojusiems prancūzams Arnaud'ui Hybois'ui bei Etienne'ui Hubert'ui.

Sidabro medaliai atiteko vokiečiams Marcusio Grossui ir Maxui Rendschmitui.

Dviviete kanoja B finale plaukę Jevgenijus Šuklinas ir Tomas Gadeikis užėmė penktąją vietą ir bendroje įskaitoje liko keturiolikti.

Šeštadienį po pietų prasidės atrankos kovos 200 m distancijoje.