Lietuvos dviratininkai – per žingsnį nuo medalių

2009-07-03 19:19
Lietuvos dviratininkai – per žingsnį nuo medalių / „Reuters“ nuotr.

Belgijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 18 metų) čempionate du Lietuvos dviratininkai liko garbės pakylos papėdėje.

Jaunių merginų atskiro starto lenktynėse panevėžietė Vaida Pikauskaitė 12 km įveikė per 17 min. 29 sek. ir užėmė ketvirtą vietą.

Nuo bronzą iškovojusios danės Marijos Grandt Petersen 18-metę lietuvę skyrė vos 4 sekundės.

Kita Lietuvos atstovė Aleksandra Sošenko buvo 26-a.

Jaunimo vaikinų atskiro starto lenktynėse penktas finišavo Evaldas Šiškevičius. Dvejus metus iš eilės Lietuvos vicečempionu šioje disciplinoje tapęs sportininkas Europos čempionui vokiečiui Marceliui Kitteliui pralaimėjo 46 sek.

Iki bronzos medalio E.Šiškevičiui trūko 45 sek., o kitas lietuvis Gediminas Kaupas buvo 53-ias tarp 60 finišavusių.