Lietuvos golfo čempionatas: prizininkų gretose – trylikametis žaidėjas

Atvirą Lietuvos golfo čempionatą laimėjo Gediminas Markevičius, o Vokietijos atstovei Anai Meleškinai tai buvo pirmas mūsų šalyje iškovotas titulas.

Šalia Vilniaus įsikūrusiame "The V Golf club" aikštyne tris dienas varžėsi 79 žaidėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Nyderlandų, Suomijos ir Vokietijos.

Vyrų grupėje sėkmingiausiai pasirodęs G.Markevičius tikslą pasiekė atlikęs 217 smūgių. Antrą vietą užėmė perspektyvus Lietuvos jaunimo rinktinės žaidėjas trylikametis Giedrius Mackelis (234 smūgiai), trečiąją – Johnas Henriksonas iš Nyderlandų (taip pat 234 smūgiai).

Bronzos medalio laimėtoją lėmė geresnis paskutinių 36 duobučių rezultatas – G.Mackelis buvo pranašesnis vos 1 smūgiu.

Jėgas išbandė ir dukart olimpinis disko metimo čempionas Virgilijus Alekna – užėmė 59-ą vietą.

V.Alekna tikslą pasiekė atlikęs 334 smūgius.

Tarp moterų triumfavo Vokietijos golfo bundeslygoje rungtyniaujančio Hamburgo klubo žaidėja Anna Meleškina (236 smūgiai). Sidabro medalis įteiktas lenkei Zofijai Wojcik (245 smūgiai), bronzos – Rasai Butrimaitei (267 smūgiai).

Dėl atviro Lietuvos golfo čempionato trofėjų varžėsi 79 žaidėjai iš devynių Europos šalių.

Varžybose nedalyvavo 2018-ųjų ir 2019-ųjų Lietuvos čempionė Gilė Bitė Starkutė. Ji žaidė Suomijos mėgėjų čempionate "Erkko Trophy" ir užėmė 12-ą vietą (218 smūgių).

Lietuvos uždarą golfo čempionatą liepos mėnesį laimėjo G.Mackelis (antras buvo G.Markevičius) ir Saulė Jarašūnaitė.