Lietuvos imtynininkai čempionate Lenkijoje liko tarp autsaiderių

2011-08-10 12:55
Lietuvos imtynininkai čempionate Lenkijoje liko tarp autsaiderių / Manto Stankevičiaus nuotr.

Antradienį Lenkijos sostinėje prasidėjusiame Europos jaunių imtynių čempionate išdalinti penki laisvųjų imtynių stiliaus atletų turnyro medalių komplektai.

Sėkmingiausiai iš Lietuvos atstovų pasirodė Modestas Jakubauskas (svorio kategorija iki 85 kg), tarp dvidešimties sportininkų užėmęs penkioliktąją vietą. Lietuvis savo pirmąją kovą 1:7 pralaimėjo aštuntojoje pozicijoje likusiam Radu Parvadui ir Moldovos.

Paulius Zaicevas (69 kg) šešioliktfinalyje turėjo pripažinti Bulgarijos imtynininko Hyusein Ahmedo pranašumą ir tarp 23 sportininkų liko aštuonioliktas.

Benediktas Butkus (58 kg) aštuntfinalyje 1:3 nusileido vengrui Viktorui Balogui bei tarp 21 savo svorio kategorijos dalyvio tenkinosi dvidešimtąja pozicija.

Paskutinis - dvidešimtas - liko Tomas Baracevičius (50 kg). Jis aštuntfinalyje po atkaklios kovos 2:3 nusileido būsimajam Europos vicečempionui gruzinui Šotai Fanculalai, o paguodos imtyje nesugebėjo rimčiau pasipriešinti pirmenybių bronzos medalininkui rusui Borisui Semionovui - 3:14.