Lietuvos ledo ritulio pirmenybių rungtynėse – šešiolika įvarčių

2016-02-19 08:51
BNS inf.
Vyginto Skaraičio/BFL nuotr.

Ketvirtadienį sužaistos dvejos Lietuvos ledo ritulio čempionato reguliariojo sezono rungtynės, kuriose abi pergales iškovojo svečiai, o iš viso buvo įmušta šešiolika įvarčių.

Vienuoliktą pergalę iškovojo trečiąją vietą užimantis Juodupės „Juodupės“ (32 tšk.) klubas, Elektrėnuose 8:5 (0:0, 3:2, 5:3) privertęs pasiduoti autsaiderius „ESSM-2000“ (4 tšk.) ledo ritulininkus.

Devintą pergalę iškovojo ketvirtąją vietą užimanti Vilniaus „Hockey Punks“ (29 tšk.) komanda, varžovų aikštelėje 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) nugalėjusi penktojoje pozicijoje esančią Kauno „Baltų ainių“ (25 tšk.) ekipą.

Septynių komandų turnyre pirmauja pergalingai žaidžiantis bei vietą finalo ketverto turnyre užsitikrinęs Elektrėnų „Energijos“ (57 tšk.) klubas, lenkiantis Rokiškio „Rokiškio“ (37 taškai) ledo ritulininkus.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          19 19  0  0   0   207:54    57
2. Rokiškio „Rokiškis“ 19 11 2 0 6 91:49 37
3. Juodupės „Juodupė“ 19 10 1 0 8 72:68 32
4. Vilniaus „Hockey Punks“ 19 9 0 2 5 71:67 29
5. Kauno „Baltų ainiai“ 17 7 1 2 7 78:68 25
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 21 3 1 0 17 74:170 11
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 19 1 0 1 17 65:182 4