Lietuvos orientacininkai čempionate Prancūzijoje tarp paskutiniųjų.

Prancūzijoje vykstančiame pasaulio orientavimosi sporto čempionate antradienį sportininkai išsidalijo medalius sprinto lenktynėse.

Antradienis "juoda diena" buvo Lietuvos atstovams. Moterų varžybų finale Inga Kazlauskaitė 2.2 km trasą su 19 kontrolinių punktų įveikė per 16 minučių 3,2 sekundės ir liko 40-ta, o Kristina Rybakovaitė užėmė paskutinė 45-ą vietą. Visą prizininkių pakylą užėmė švedės - nugalėjo Linnea Gustafsson, antra liko Helena Jansson, o bronzą iškovojo Lena Eliasson.

Dar prasčiau sekėsi vyrams, iš kurių nė vienas neįveikė atrankos barjero ir nepateko į finalą. 2,5 km distancijos su 20 KP čempionu tapo šveicaras Danielis Hubmannas, sidabras atiteko švedui Andresui Holmbergui, bronza - kitam Šveicarijos orientacininkui Matthiasui Muelleriui.

Trečiadienį sportininkai dalysis medalius ilgojoje trasoje.

Šiame straipsnyje: Orientacinėskompasasbėgimas

SMG

SMG portretas
Kaip visada žurnalistai mėgsta pabrėžti tai kas skambiausia, bet nebūtinai atitinka tikrovę. Pvz. 45 vieta tai ne paskutinė iš 92 startavusių sportininkių moterų grupėje, arba iš 133 startavusių vyrų. Beje, vyrų tarpe turėjome realų kandidatą į prizininkus Joną Vytautą Gvildį, deja parodęs 2 rezultatą kvalifikacinėse varžybose jis buvo diskvalifikuotas už kampo per gazoną miesto parke perbėgimą.