"Lietuvos rytas" neturėjo vargo su "Rock" klubu

2010-02-28 16:14
"Lietuvos rytas" neturėjo vargo su "Rock" klubu / Nerijaus Jankausko nuotr.

Vilniaus "Lietuvos ryto" ekipa tęsia savo sėkmingą pasirodymą Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitiniame divizione. Rimo Kurtinaičio treniruojami pirmenybių lyderiai savo arenoje 87:66 (20:12; 25:16; 18: 22; 24:16) sutriuškino Estijos vicečempionus Tartu "Rock" krepšininkus.

Pirmuosius 4 rungtynių taškus pelnė Jonas Valančiūnas. Po Donato Zavacko tritaškio "Lietuvos rytas" įgijo apčiuopiamą pranašumą. Svečiai pelnė 6 taškus be atsako ir sumažino skirtumą iki minimalaus - 9:8. Vilniečiai laimėjo atkarpą 9:0 bei įgijo dviženklią persvarą. Paskutinę kėlinio sekundę Sten-Timmu Sokko mestas tritaškis skriejo pro šalį - 20:12, rašo eurobasket.lt.

Antojo ketvirčio pradžioje Tanelis Teinas ir Kenanas Bajramovičius apsikeitė tiksliais tolimais metimais. Kurį laiką vyko atkakli kova, "Lietuvos rytui" pavyko išlaikyti solidų pranašumą. Šeimininkai surinko 11 taškų be atsako. Paskutinysis ketivrtyje pasižymėjo baudos metimą realizavęs Igoris Miloševičius - 45:28.

Pirmasis antrojoje rungtynių pusėje pasižymėjo Scottas Morrisonas. "Lietuvos rytui" kurį laiką nepavyko pasižymėti, "Rock" sumažino skirtumą iki 8 taškų - 47:39. Tartu komanda mėgino dar labiau sumažinti skirtumą, tačiau vilniečiai to padaryti neleido. Kėlinio pabaigoje ekipos nepasižymėjo - 63:50.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Vilniaus klubas laimėjo atkarpą 9:0 ir dar sykį įgijo triuškinančią persvarą. 2 tritaškius iš eilės realizavo J.Sinica. Aidint rungtynių pabaigą signalizuojančiai sirenai tolimą metimą realizavo ir I.Miloševičius - 87:66.

"Lietuvos rytas": Kenanas Bajramovičius 19 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 18 (9 atk. kam.), Justas Sinica 17,  Martynas Gecevičius 11 (7 atk. kam.), Igoris Miloševičius 8.

"Rock": Janas Taltas 24, Toddas Abernethy ir Marekas Doroninas (6 atk. kam.) po 8.