LSAF prezidentu naujai ketverių metų kadencijai vienbalsiai išrinktas klaipėdietis, nusipelnęs Lietuvos rinktinės treneris Bronislavas Vyšniauskas. Dėl jo nuopelnų, didžiulio indėlio į sunkiosios atletikos sportą ir pasiaukojančio darbo nekilo abejonių nė vienam LSAF prezidiumo nariui.
Viceprezidentais taip pat vienbalsiai išrinkti Vytautas Čepas ir Laimonas Pivoras.
Pasitikėjimas be jokių diskusijų vėl išreikštas generaliniam sekretoriui Vytautui Stašinskui. Jis artimiausius ketverius metus atliks šias pareigas.
Į prezidiumo narius be minėtųjų asmenų dar išrinkti treneriai Zigmontas Šimkus, Alvydas Kirkliauskas, Liudas Čičirka, žurnalistas Paulius Matulevičius ir olimpinis prizininkas Aurimas Didžbalis.
„2016 metai Lietuvos sunkiajai atletikai buvo istoriniai – į mūsų šalį buvo parvežtas olimpinis bronzos medalis. Tai išties nuostabu. Be to, metus prieš tai jis dar tapo ir absoliučiu Europos čempionu. Ne kartą gerino Lietuvos rekordus. Smagu ir tai, kad jo pėdomis seka ir sparčiai vejasi Europos suaugusiųjų vicečempionas Žygimantas Stanulis. Būtų labai gražu, kad 2020 metais per Tokijo olimpines žaidynes ant prizininkų pakylos laiptelio koptų ne vienas, o keli mūsų sportininkai. Tai – mano svajonė. Taip pat gerai dirba ir Povilas Valskis, 2016 metais iškovojęs Europos jaunių (iki 15) sunkiosios atletikos čempionato svorio iki 62 kg grupės varžybų rovimo veiksmo bronzos medalį. Labai stengiasi ir čempionatuose daug svarbių taškų rinktinei pelno ir kiti mūsų sportininkai – Arnas Šidiškis ir Sergejus Lichovojus“, – prieš konferenciją kalbą rėžė ir minėtus sportininkus didžiulėmis taurėmis apdovanojo B.Vyšniauskas.
Daug liaupsių, pagyrų ir įspūdingo dydžio taurės sulaukė ir marijampolietis Alvydas Kirkliauskas. Būtent jis yra pirmasis mūsų sunkiosios atletikos žvaigždžių – A. Didžbalio ir Ž. Stanulio treneris. Pastarieji atletai jau daugelį metų gyvena ir treniruojasi Klaipėdoje pas B.Vyšniauską.
Tad Lietuvos sunkiojoje atletikoje puikiai veikia piramidė – geriausi sunkiaatlečiai stengiasi pasiekti tokį lygį, kad profesionalumą galėtų kelti ir aukštumų siekti būtent uostamiestyje. Čia yra įkurtas mini sunkiosios atletikos centras, kuriame sportininkai treniruojasi, yra aprūpinami maitinimu, papildais, suteikiamos visos sąlygos studijuoti universitetuose ir net vietoje yra mokoma anglų kalbos. Taigi, sportininkai tobulėja ne tik fiziškai, bet ir protiškai.
Naujausi komentarai