„LSU-Baltams“ halėje nepavyko debiutuoti pergale (komentarai)

„LSU-Baltams“ halėje nepavyko debiutuoti pergale (komentarai) „LSU-Baltams“ halėje nepavyko debiutuoti pergale (komentarai) „LSU-Baltams“ halėje nepavyko debiutuoti pergale (komentarai) „LSU-Baltams“ halėje nepavyko debiutuoti pergale (komentarai) „LSU-Baltams“ halėje nepavyko debiutuoti pergale (komentarai) „LSU-Baltams“ halėje nepavyko debiutuoti pergale (komentarai) „LSU-Baltams“ halėje nepavyko debiutuoti pergale (komentarai) „LSU-Baltams“ halėje nepavyko debiutuoti pergale (komentarai) „LSU-Baltams“ halėje nepavyko debiutuoti pergale (komentarai) „LSU-Baltams“ halėje nepavyko debiutuoti pergale (komentarai) „LSU-Baltams“ halėje nepavyko debiutuoti pergale (komentarai)

Šiandien Kauno „LSU-Baltai“ komanda žaidė pirmąsias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynes savo aikštėje su Utenos „Juventus“ ir pralaimėjo 74:83.

Kauniečiams šį sezoną tai buvo antras mačas. Pirmąjį „LSU-Baltai“ svečiuose 60:77 pralaimėjo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams. Šiandien prie Kauno ekipos vairo pirmą kartą stojo vyriausiasis treneris, Lietuvos jaunių rinktinės strategas Darius Dikčius.

Uteniškiai per pirmuosius du turus buvo iškovoję vieną pergalę ir patyrę vieną nesėkmę.

Mačą sėkmingiau pradėjo svečiai. Jie greitai įgijo 8 taškų persvarą (14:6), kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos (20:12). Antrajame kėlinyje uteniškių persvara išaugo iki 12-os taškų (30:18). Tačiau „LSU-Baltai“ nesutriko ir iki pertraukos sumažino atsilikimą iki 5 taškų (35:40).

Po pertraukos „Juventus“ vėl nutolo (48:37), tačiau kauniečiai sugebėjo perimti iniciatyvą ir persvėrė rezultatą savo naudai – 54:53. Vėliau jie įgijo 7 taškų persvarą (63:56). Po trijų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo 63:58.

Ketvirtą kėlinį sėkmingiau pradėjo Utenos komanda, kuri rezultatą išlygino – 63:63. Visą laiką vyko labai atkakli kova, dažniau pirmavo kauniečiai, tačiau rungtynių pabaigą kur kas geriau sužaidė svečiai. Jie laimėjo atkarpą net 16:2 ir iškovojo pergalę 83:74.

„LSU-Baltai“ LKL čempionate patyrė antrąjį pralaimėjimą, o „Juventus“ džiaugėsi antrąja pergale.

„LSU-Baltams“ taškų pelnė: Taurantas Tamošiūnas 21, Vidmantas Sragauskis 17, Tomas Urbonas 14, Juozas Andriuška ir Edvinas Alunderis po 8, Arūnas Vasiliauskas, Evaldas Tviraga ir Mindaugas Stašys po 2.

„Juventus“: Darrickas Leonardas 19, Darius Gvezdauskas 16, Nerijus Varnelis 12.

„Rungtynės buvo permainingos. Esu nepatenkintas savo auklėtinių žaidimu, jų nusiteikimu. Vyrai galvojo, kad varžovus užmėtys kepurėmis, o išėjo vos ne atvirkščiai“, - teigė „Juventus“ vyriausiasis treneris Rytis Vaišvila.

„Halėje buvo nuostabi atmosfera, todėl pralaimėti apmaudu. Mums pritrūko patirties, esame jauniausia komanda visoje LKL. Vaikinai parodė charakterį, bet išsikvėpė. Dėl traumos dar visą mėnesį neturėsime Šarūno Vingelio. Iki Naujųjų metų tikimės sustyguoti ir puolimą, ir gynybą“, - kalbėjo „LSU-Baltų“ strategas Darius Dikčius.