LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė į Lietuvos sporto žmones kreipėsi laišku

 • Teksto dydis:

Olimpinėms žaidynėms Tokiuje pakibus ant plauko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė kreipėsi į sporto bendruomene atviru laišku.

Štai, ką rašo D.Gudzinevičiūtė laiške:

„Pasaulis susidūrė su iššūkiu, kokio dar nėra matęs. Su virusu, kuris atima gyvybes, stabdo ekonomiką, kultūrą, socialinį gyvenimą. Su pandemija, kuriai nerūpi mūsų išsilavinimas, lytis, odos spalva ar kultivuojama sporto šaka. Koronavirusas nusitaikė į mūsų treniruotes, stovyklas, varžybas ir į mus pačius.

Koronavirusas nusitaikė ir į Tokijo olimpines žaidynes. Atletams, nacionaliniams komitetams, tarptautinėms federacijoms, rėmėjams, sirgaliams norisi kuo greitesnių atsakymų – įvyks, neįvyks, bus nukeltos? Tai yra suprantama.

Galiu tik priminti, kad remiantis naujausia TOK informacija pasaulio sporto bendruomenei, sprendimas dėl žaidynių likimo bus priimtas per artimiausias keturias savaites. Tačiau nepaisant galutinio verdikto, noriu užtikrinti, kad LTOK sportininkų, trenerių, gydytojų, misijos atstovų, žurnalistų ir sirgalių sveikata niekada nerizikavo ir neketina rizikuoti ateityje. Neabejoju, kad nei TOK, nei žaidynių organizatoriai nerizikuos žmonių gyvybėmis ir priims visiems tinkamiausią sprendimą, kurio kryptį padiktuos Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijos.

Tad šiandien kreipiuosi į jus visus, išreikšdama palaikymą kiekvienam šalies sportininkui, nesvarbu kur jis bebūtų. Suprantu kiekvieno nerimą ne tik dėl globalios, bet ir asmeninės situacijos: uždarytos sienos, uždarytos sporto bazės, karantinas, nežinia dėl olimpinių žaidynių, kylantys klausimai dėl pragyvenimo šaltinių.

Pažadu, jog LTOK ir toliau darys viską, jog finansavimas dėl koronaviruso sukeltos suirutės išliktų toks, koks buvo numatytas. Nepaisant ekonomikos stojimo ir toliau sieksime, kad sportininkai, federacijos, medikai sulauktų visų 2020 metų Lietuvos tautinio olimpinio komiteto biudžete numatytų lėšų.

LTOK vardu prašau jūsų visų dėti maksimalias pastangas kovojant su koronoviruso plitimu šalyje – vykdyti PSO ir LR sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas, likti namuose, laikytis karantino, deramai saugoti save bei artimuosius. Dabar yra laikas būti ne drąsiems, o atsargiems. Kitų patirtis rodo, kad tai gelbėja gyvybes.“

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Bokso Profesionalai

Bokso Profesionalai portretas
Kada baigsit savu Elito Korupcija ir daineles dainuoti LTOK vadove..

d

d portretas
durna chaliavcike kuri visiskai nereikalinga ir dar darmai pinigus gauna.Dabar pasimate visos uteles.

Trojus

Trojus portretas
Cha- cha... Šitos veikėjos išvyka į Japoniją pakibo ant plauko. Oi, kaip norisi...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių