Lukas Mugevičius su taivaniečiu laimėjo dvejetų turnyrą Austrijoje

2012-07-22 00:39
Lukas Mugevičius su taivaniečiu laimėjo dvejetų turnyrą Austrijoje / Asmeninio archyvo nuotr.

Pirma Lietuvos vaikinų jaunių raketė Lukas Mugevičius triumfavo Austrijoje vykusiame jaunių iki 18-os metų pirmos kategorijos „ITF Junior Open Linz“ dvejetų turnyre.

Lietuvis poroje su taivaniečiu Chi-Shano Jao (ITF 138) finale 7:5, 4:6, 10:4 nugalėjo Izraelio atstovus Orą Ramą-Harelą (ITF 123) bei Igorį Šmilanskį (ITF 201).

L.Mugevičius pasaulio jaunių reitinge užima 89-ą vietą. Po pergalės Austrijos turnyre 17-os metų lietuvis pakils per kelias pozicijas į viršų.

Tarptautinės teniso federacijos jaunių (iki 18 metų) turnyro „ITF Junior Open Linz“ Austrijoje dvejetų varžybų pusfinalyje šeštoji pagal reitingą Luko Mugevičiaus ir taivaniečio Chi-Shano Jao pora 7:6 (9:7), 7:5 nugalėjo penktus pagal skirstymą rusus Konstantiną Gerlachą ir Aleksandrą Spiriną bei iškopė į finalą.

Lietuvio bei taivaniečio varžovais bus septinti pagal skirstymą Izraelio atstovai - Oras Ramas-Harelas bei Igoris Šmilanskis, pusfinalyje iš tolesnės kovos eliminavę korto šeimininkus Lucasą Miedlerį ir Dominicą Weidingerį -6:3, 6:3.