Lyderiai iškopė į Rio de Žaneiro teniso turnyro aštuntfinalį

2016-02-17 10:42
Fabio Fognini
Fabio Fognini / Scanpix nuotr.

Brazilijoje vykstančiame ATP serijos „Rio Open presented by Claro“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro daugiau nei 1,3 mln. JAV dolerių, antradienį paaiškėjo keturiolika vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvių.

2014 metų šio turnyro nugalėtojas ir favoritu laikomas ispanas Rafaelis Nadalis šešioliktfinalyje 6:1, 6:4 nugalėjo tautietį Pablo Carreno Bustą, antroji raketė Ispanijos tenisininkas Davidas Ferreras 6:3, 7:6 (7:3) įveikė čilietį Nicolasą Jarry'į, penktas pagal reitingą austras Dominicas Thiemas 6:3, 6:4 privertė pasiduoti ispaną Pablo Andujarą, o argentinietis Federico Delbonis ir tolesnės kovos eliminavo šeštąjį pagal skirstymą amerikietį Jacką Socką – 7:5, 6:1.

Kituose mačuose pergales iškovojo bei aštuntfinalio dalyviais tapo du italai, ukrainietis, keturi ispanai, kolumbietis, urugvajietis bei argentinietis:

7–Fabio Fognini (Italija) – Aljaž Bedene (D. Britanija)           7:5, 6:3;
Paolo Lorenzi (Italija) – Marco Cecchinato (Italija) 6:4, 3:6, 6:1;
Aleksandr Dolgopolov (Ukraina) – 8–Thomaz Bellucci (Brazilija) 6:7 (3:7), 7:5, 6:2;
Inigo Cervantes (Ispanija) – Taro Daniel (Japonija) 3:6, 7:5, 6:2;
Daniel Gimeno-Traver (Ispanija) - Juan Monaco (Argentina) 5:2 – argentiniečio trauma;
Albert Ramos-Vinolas (Ispanija) – Dušan Lajovič (Serbija) 3:4 – serbo trauma;
Nicolas Almagro (Ispanija) – Daniel Munoz-De La Nava (Ispanija) 6:1, 3:6, 6:4;
Santiago Giraldo (Kolumbija) – Gastao Elias (Portugalija) 6:4, 7:6 (7:5);
Pablo Cuevas (Urugvajus) – Facundo Bagnis (Argentina) 6:2, 6:0;
Diego Schwartzman (Argentina) – Joao Souza (Brazilija) 6:3, 6:2.

Vienetų varžybas laimėjęs tenisininkas kartu su pagrindiniu prizu gaus 500 ATP reitingo taškų bei 303 300 dolerių čekį.