Moterys – antros, vyrai – penkti Pereiti į pagrindinį turinį

Moterys – antros, vyrai – penkti

2004-03-26 09:00

Lietuvos rankinio veteranų čempionas

Moterys – antros, vyrai – penkti

Jau įvyko keturi veteranų pirmenybių turai, kuriuose dalyvauja ir uostamiesčio moterų ir vyrų komandos.

Į Kauno turą suvažiavo 6 moterų ir 8 vyrų ekipos. Klaipėdiškės po atkaklios kovos pralaimėjo garliaviškėms – 6:8. Per rungtynes dvi mūsų žaidėjos patyrė traumas ir negalėjo padėti draugėms žaisti su Zarasų komanda. Tačiau klaipėdiškės susikaupė ir įveikė varžoves rezultatu 10:6. Užėmusios savo pogrupyje antrąją vietą, jos susitiko su Kauno komanda ir ją nugalėjo – 9:6.

Po keturių turų čempionato lentelė tokia: Kaunas – 39 taškai, Klaipėda – 38, Vilnius – 37, Garliava – 27, Panevėžys – 23, Zarasai – 9.

Blogiau sekėsi Kaune mūsų senjorams, kurie į turą išvyko be pagrindinių žaidėjų. Jie pralaimėjo kauniečiams – 4:5 ir Elektrėnų bendraamžiams – 7:11, bet įveikė svečius iš Kaliningrado – 12:8 (po pratęsimo). Klaipėdiškiai kol kas yra čempionato penktojoje pozicijoje (jie nedalyvavo viename ture, kuris vyko Zarasuose).

Čempionato komandų dar laukia susitikimai Garliavoje ir finalai Vilniuje. Tada ir bus išsidalinti aukščiausi apdovanojimai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų