M.Schumacheris - geriausias Vokietijos sportininkas

2011-06-17 14:53
M.Schumacheris - geriausias Vokietijos sportininkas / Scanpix.ee nuotr.

Vokiečiai geriausiu visų laikų šalies sportininku išrinko septyniskart pasaulio "Formulės 1" lenktynių čempioną Michaelį Schumacherį, nors jo rezultatai po sugrįžimo į pirmenybės šiemet nėra įspūdingi.

Kaip ketvirtadienį teigia dienraštis "Bild", skaitytojams buvo pasiūlyta išrinkti visų laikų geriausią Vokietijos sportininką po to, kai Dirkas Nowitzkis su Dalaso "Mavericks" klubu pirmą kartą iškovojo Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempiono aukso žiedą.

Iš daugiau nei 56 tūkst. skaitytojų dalyvavusių laikraščio apklausoje per 28 proc. pirmenybę suteikė M.Schumacheriui.
Antrąją vietą apklausoje su bemaž 13 proc. balsų užėmė legendinis futbolininkas Franzas Beckenbaueris, o krepšininkas D.Nowitzkis su 12,4 proc. balsų liko trečias.

Pažymėtina, jog "Formulės 1" lenktynių šio sezono lyderis bei čempiono titulą ginantis 23-ejų metų Sebastianas Vettelis surinko vos 1,8 proc. balsų ir liko dešimtas.