N. Džokovičius pateko į „ATP World Tour Finals“ turnyro pusfinalį

2015-11-20 08:07
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / Scanpix nuotr.

Londone tęsiasi aštuonių pajėgiausių žaidėjų baigiamasis sezono "ATP World Tour Finals" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 7 mln. JAV dolerių.

Trečiuoju vienetų varžybų pusfinalio dalyviu tapo ketvirtojo čempiono titulo siekiantis pajėgiausias planetos tenisininkas bei turnyro favoritu laikomas serbas Novakas Džokovičius, ketvirtadienį lemiamoje dvikovoje dėl antrosios vietos Stano Smitho grupėje per pusantros valandos 6:3, 7:5 nugalėjęs šeštąjį reitingą turėjusį čeką Tomašą Berdychą.

Jau dabar aišku, kad N. Džokovičiaus varžovu pusfinalyje bus jau anksčiau pirmą vietą Ilie Nastase's grupėje užsitikrinęs penktas pagal skirstymą ispanas Rafaelis Nadalis.

Kiek anksčiau ketvirtadienį trečią pergalę iškovojo ir pirmą vietą Stano Smitho grupėje bei kelialapį į pusfinalį užsitikrino šešiskart šio turnyro nugalėtojas bei trečiąjį reitingą turintis šveicaras Rogeris Federeris. 34-erių Šveicarijos tenisininkas, šiame turnyre dalyvaujantis jau keturioliktus metus iš eilės, pirmajame trečiojo turo mače po 2 valandas ir 10 minučių trukusios trijų setų kovos - 7:5, 4:6, 6:4 - įveikė aštuntą pagal skirstymą japoną Kei Nishikorį.

Galutinė Stano Smitho grupės turnyro lentelė (vieta, žaidėjas, mačai, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškai):

1. Roger Federer (Šveicarija)       3 3 0 6:1 6

2. Novak Džokovič (Serbija)         3 2 1 4:2 4

3. Kei Nishikori (Japonija)         3 1 2 3:5 2

4. Tomaš Berdych (Čekija)           3 0 3 1:6 0

Ilie Nastase's grupės turnyro lentelė (vieta, žaidėjas, mačai, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškai):

1. Rafael Nadal (Ispanija)          2 2 0 4:0 4

2. Stanislas Wawrinka (Šveicarija)  2 1 1 2:2 2

3. Andy Murray (Škotija)            2 1 1 2:2 2

4. David Ferrer (Ispanija)          2 0 2 0:4 0

Į turnyro Londone vienetų varžybų pusfinalį pateks du geriausi kiekvienos grupės tenisininkai.