NHL lyderis pralaimėjo po baudinių serijos

2016-03-31 10:37
Scanpix nuotr.

Dvidešimt antrą nesėkmę 76-iose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė šešiolikos komandų Rytų konferencijos ir absoliutus čempionato lyderis Vašingtono „Capitals“ (114 tšk.) klubas.

„Capitals“ ledo ritulininkai trečiadienį svečiuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po baudinių serijos 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1) nusileido į septintąją poziciją Rytuose pakilusiai Filadelfijos „Flyers“ (89 taškai) komandai ir patyrė antrą nesėkmę per paskutinius tris susitikimus.

Trečiojo kėlinio pradžioje Aleksandras Ovečkinas (41:28) išvedė svečius į priekį, tačiau antroje kėlinio pusėje Braydenas Schennenas (54:32) išlygino rezultatą, o pergalingą baudinį realizavo Samas Gangeris (65:00).

Mačo didvyriu tapo šeimininkų vartininkas Steve'as Masonas, atrėmęs 29 varžovų metimus iš 30-ties ir abu baudinių serijos smūgius.

„Capitals“ vartininko Bradeno Holtby'o sąskaitoje – 33 atremti šeimininkų metimai iš 34.