Norvegų fiesta virtusioje rungtyje lietuviai liko toli nuo lyderių

Pasaulio biatlono čempionate Oberhofe (Vokietija) šeštadienį įvyko vyrų 10 km sprinto varžybos, kuriose dalyvavo 4 lietuviai.

Atšiauriomis sąlygomis vykusiose varžybose tarp mūsų sportininkų geriausiai pasirodė rinktinės lyderis Vytautas Strolia, užėmęs 42-ąją vietą. Lietuvis šaudydamas abu kartus suklydo po kartą, distanciją įveikė per 25 min. 57,6 sek. ir nuo čempionu tapusio norvego Johanneso Boe (23 min. 21,7 sek.) atsiliko 2 min. 35,9 sek.

Tomas Kaukėnas finišavo 70-as (3 netaiklūs šūviai, 26:44,9), Karolis Dombrovskis – 85-as (1 netaiklus šūvis, 27:25), o Maksimas Fominas – 95-as (4 netaiklūs šūviai, 28:16,1).

Visą pasaulio čempionato prizininkų pakylą užėmė Norvegijos sportininkai. Už J.Boe nugaros liko ir vicečempionu tapo Tarjei Boe (23:36,5), o bronzos medalis atiteko Sturlai Laegreidui (24:01,6).

Beje, į pirmąjį šešetą pateko dar du norvegai: ketvirtas finišavo Johannesas Dale, o šeštas – Vetle Christiansenas. Tarp jų įsiterpė tik ukrainietis Dmytro Pidručnas.