Olimpiečiu tapęs baidarininkas I. Navakauskas liko per žingsnį nuo medalio

Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Italijoje sekmadienį vyrų 200 m - sprinto - rungties finale ketvirtą vietą užėmė, tačiau kelialapį į 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpines žaidynes užsitikrino 25-erių metų baidarininkas Ignas Navakauskas.

Lietuvos sportininko, finale aplenkusio varžovus iš Argentinos, Čekijos, Lenkijos, Ekvadoro bei Rusijos, laikas - 35,410 sekundės.

Šios rungties aukso medalis atiteko kanadiečiui Markui De Jonge'ui (34,802 sek.), sidabrą iškovojo prancūzas Maxime'as Beaumont'as (34,993 sek.), o bronza tenkinosi švedas Peteris Menningas (35,002 sek.).

500 m rungtyje baidarininkas M. Maldonis liko devynioliktas

22-erių metų baidarininkas Mindaugas Maldonis sekmadienį laimėjo vyrų 500 m rungties C (19-27 vietos) finalą ir galutinėje įskaitoje tarp 44 vienvietininkų tenkinosi devyniolikta pozicija.

C finale visus aštuonis varžovus aplenkusio lietuvio laikas - 1 minutė 45,294 sekundės.

Antras šiame plaukime finišavo britas Jonathanas Boytonas (1:45,409), trečias - Mirnazimas Džavadovas (1:47,900).

Ketvirtadienį dukart ilgesnėje distancijoje - 1000 m rungtyje - M. Maldonis tarp 56 baidarininkų galutinėje įskaitoje pirmenybėse liko 31-as.

Sprinto rungtyje kanojininkė R. Dagytė užėmė 20-ą vietą

Dvidešimtmetė kanojininkė Rūta Dagytė sekmadienį moterų 200 m rungties C (19-27 vietos) finale užėmė antrąją vietą bei galutinėje įskaitoje tarp sprinto vienvietininkių tenkinosi dvidešimta pozicija.

Lietuvos sportininkės, aplenkusios varžoves iš Kroatijos, Singapūro, Italijos, Gvatemalos, Latvijos, Tailando ir Portugalijos, laikas - 54,156 sekundės.

C finalo nugalėtoja tapo devynioliktojoje pozicijoje likusi Sofija Jemeljanova (53,264 sek.) iš Kazachstano.

Perspektyvios Lietuvos kanojininkės R. Dagytės dalyvavimą planetos pirmenybėse Milane finansavo Tarptautinė baidarių ir kanojų federacija.