Orientacininkai dalijosi Lietuvos čempionato medalius

2009-06-08 16:15
Orientacininkai dalijosi Lietuvos čempionato medalius / Diena Media nuotr.

Savaitgalį Elektrėnuose ir Aukštadvaryje vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas trumpoje ir ilgoje trasose. Šiose varžybose dalyvavo per 500 sportininkų, kurie buvo suskirstyti į vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo, Elito vyrų ir moterų, veteranų grupes.

Šeštadienį Elektrėnuose vykusiose Lietuvos čempionato trumpos trasos varžybose Elito grupės sportininkės turėjo įveikti 2,6 km trasą surandant 19 kontrolinių punktų (KP). Lietuvos čempione tapo Edita Martusevičiūtė (OSK „Perkūnas“) trasą įveikusi per 15 min. 20 sek., antrą vietą iškovojo Sandra Paužaitė (OSK „Dainava“, +17 sek.), trečią - Kristina Rybakovaitė (OSK „Kopa“, +18 sek.).

Elito grupės vyrai sportininkai turėjo įveikti 3,1 km trasą surandant 21 KP. Lietuvos čempionu tapo Vilius Aleliūnas (OSK „Oriens“) trasą įveikęs per 13 min. 28 sek., antrą vietą iškovojo Simonas Krėpšta (OSK „Takas“, +2 sek.), trečią - Jonas Vytautas Gvildys (OSK „Medeina“, +16 sek.).

Sekmadienį Aukštadvaryje vykusiose Lietuvos čempionato ilgos trasos varžybose Elito grupės sportininkės turėjo įveikti 9,7 km trasą surandant 21 KP. Lietuvos čempione tapo Sandra Paužaitė (OSK „Dainava“) trasą įveikusi per 1 val.18 min. 57 sek., antrą vietą iškovojo Rasa Ptašekaitė (OSK „Sakas“, +4 min.21 sek.), trečią - Indrė Valaitė (OSK „Ąžuolas“, +8min.3sek.).

Vyrų Elito grupėje sportininkai turėjo įveikti 15,5 km trasą surandant 28 KP. Lietuvos čempionu tapo Jonas Vytautas Gvildys (OSK „Medeina“), trasą įveikęs per 1 val. 35 min. 54sek., antrą vietą iškovojo Simonas Krėpšta (OSK „Takas“, +3 min.31 sek.), trečią - Marius Mažulis (OSK „Sakas“, +13 min.18 sek.).