P. Šiškevičius dviratininkų lenktynėse buvo ketvirtas

2016-05-23 09:22
BNS inf.

Sekmadienį Lenkijoje baigėsi 24-osios tarptautinės daugiadienės dviračių lenktynės „Baltyk – Karkonosze Tour“ (2.2 kategorija), kuriose dalyvavo šeši pirmą sezoną gyvuojančios Lietuvos komandos „Staki – Baltik vairas“ nariai.

Scanpix nuotr.

Paskutiniame – šeštajame – etape ketvirtas finišavo 2014 metų Lietuvos čempionas Paulius Šiškevičius.

Pasak Lietuvos dviračių sporto federacijos, nugalėjo lenkas Maciejus Paterskis („CCC Sprandi Polkowice“). Jis 89,3 km nuvažiavo per 2 val. 26 min. bei 27 sek.

P. Šiškevičius į priekį dar praleido kitą lenką Kamilį Zielinskį („Domin Sport“) ir italą Davide'ą Pacchiardo („GM Europa Ovini“). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-13 vietas užėmusiems dviratininkams.

Iš lietuvių į 30-uką dar pateko Venantas Lašinis. Jis finišavo 29-as (+1 min. 03 sek.).

Sekmadienį vyko ir penktasis etapas – 11,6 km pavienio starto lenktynės. Nugalėjo lenkas Mateuszas Taciakas („CCC Sprandi Polkowice“) – 25 min. 30 sek.

Geriausiai iš Deivido Vileniškio vadovaujamos „Staki – Baltik vairo“ komandos pasirodė taip pat 22–ejų metų P. Šiškevičius. Jis užėmė 32-ą vietą (+2:48).

Pirmąsias tris vietas šiose lenktynėse užėmė Lenkijos komandos „CCC Sprandi Polkowice“ nariai. Nugalėtoju tapo M. Taciakas. Antroje vietoje – Maciejus Paterskis (+35 sek.), o trečioje – bulgaras Nikolajus Michailovas (+1:01).

P. Šiškevičius (+3:16) užėmė 18-ą, V. Lašinis (+6:11) – 35-ą, Mykolas Račiūnas (+13:36) – 66-ą, o Martynas Maniušis (+14:35) – 71-ą vietas.

Lenktynėse dar dalyvavo Darijus Džervus ir Gintaras Svetikas, o iš 132 startavusių dviratininkų klasifikuoti 89.

Komandų įskaitoje „Staki – Baltik vairas“ užėmė devintą vietą. Lenktynėse (760 km) dalyvavo 19 komandų iš dešimties šalių.

1999 metais šias lenktynes laimėjo Raimondas Rumšas. Tada jis atstovavo Lenkijos komandai „Mroz“.