„Palangos Juzės“ turnyro starte – uostamiesčio klubų pergalės

Pirmadienį prasidėjusio tarptautinio futbolo turnyro „Palangos Juzė 2010“ atidarymo rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“ 2:0 nugalėjo Liepojos „Metalurgs“ dublerių komandą.

Antrame turnyro mače FC „Klaipėda“ futbolininkai tokiu pačiu rezultatu 2:0 privertė pasiduoti Lietuvos U-19 jaunimo rinktinę. Lietuvos U-19 rinktinės vyriausiasis treneris Deivis Kančelskis po mačo sakė, kad naujai suburtai komandai dar trūko susižaidimo.

Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo galimybių pasižymėti. Lietuvos U-19 rinktinės gretose geriausios progos neišnaudojo saugas Tomas Birškys, kuris išbėgęs vienas prieš vieną nepataikė į vartus. Pirmasis įvartis krito 38 minutę - tikslią klaipėdiečių kontrataką užbaigė į komandos peržiūrą atvykęs legionierius iš Kaliningrado, rašo futbolas.lt.

Antrojo kėlinio viduryje U-19 rinktinės vartininkas Rimvydas Čypas už paskutinės vilties pražangą gavo raudoną kortelę. Tačiau „Klaipėdos“ atliktą 11 metrų baudinį atrėmė atsarginis vartininkas Rimantas Bogužas. Vis dėlto likus apie dešimt minučių iki mačo pabaigos smūgiu galva po kampinio dar vienas „Klaipėdos“ legionierius įmušė antrąjį įvartį.

„Pirmas „blynas“ prisvilo. Vaikinai degė noru, tačiau per didelis noras turbūt pakišo koją. Nepavyko įgyvendinti to, ką suplanavome. Nesisekė palaikyti kamuolio, pralaimėjome dvikovas aikštės viduryje. Tam tikruose epizoduose pritrūko koncentracijos, o labiau patyrę varžovai išnaudojo mūsų klaidas. Labai jautėsi susižaidimo stoka. Tačiau yra ir teigiamų dalykų, epizodais sužaisdavome neblogai“, - analizavo U-19 rinktinės strategas Deivis Kančelskis.

Jo teigimu, antrosioms rungtynėms su Kretingos „Minija“ rinktinė turėtų būti pasirengusi geriau: „Padarysime išvadas tiek mes, treneriai, tiek visa komanda. Didelių pasikeitimų nebus, tačiau laukiame pastiprinimo, nes iš Edinburgo „Hearts“ grįš Marius Miškinis ir Tomas Snapkauskas. Būsime visokeriopai stipresni.“

Antradienį 11.30 val. žais Ventspilio „Tranzits“ ir Liepojos „Metalurgs-2”, o 15.30 val. Lietuvos U-19 rinktinė susitiks su Kretingos „Minija“.

Šiame straipsnyje: Palangos Juzė