Pasaulio biatlono taurės varžybų asmeninėse lenktynėse T. Kaukėnas užėmė 41-ą vietą

2015-12-02 23:17
BNS inf.
Scanpix nuotr.

Švedijoje vykstančiose 2015-2016 metų sezono pasaulio biatlono taurės (BMW IBU World Cup) pirmojo etapo varžybose trečiadienį vyrai išmėgino jėgas 20 km asmeninėse lenktynėse.

Geriausiai iš trijų lietuvių sekėsi Tomui Kaukėnui, kuris šaudyklose „uždirbo“ tris baudos minutes ir, sugaišęs 55 minutes 5,3 sekundės užėmė 41-ą vietą. Lietuvis finiše 4 minutes 50,8 sekundės pralaimėjo be klaidų šaudžiusiam legendiniam 41-erių metų norvegui Ole Einarui Bjoerndalenui, kuris laimėjo jau 95-ąsisas lenktynes pasaulio taurės etapuose.

Antrą ir trečią vietas šioje rungtyje trečiadienį užėmė vokietis Simonas Schempas ir rusas Aleksejus Volkovas.

Dusyk šaudykloje suklydęs Karolis Dombrovskis užėmė 44-tą vietą, o tris kartus nepataikęs Vytautas Strolia liko 71-as tarp 104-ių dalyvių:

1. Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija)   50 min. 14,5 sek. (0 baudos minučių)

2. Simon Schempp (Vokietija)          atsiliko 27,1 sek. (1 b. min.)