Pasaulio biatlono taurės varžybų persekiojimo rungtyje T. Kaukėnas užėmė 42-ą vietą

2015-02-08 17:41
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / Roberto Trakio nuotr.

Sekmadienį Čekijoje pasibaigusio septintojo pasaulio biatlono taurės (BMW IBU World Cup) varžybų etapo vyrų 12,5 km persekiojimo rungtyje 42-ą vietą užėmė Tomas Kaukėnas.

Vienintelis Lietuvos dalyvis po klaidų šaudykloje buvo priverstas šliuožti penkis baudos ratus, o distanciją įveikė per 41 minutę 59,7 sekundės.

Persekiojimo rungtį, kaip ir sprintą šeštadienį laimėjo Slovėnijos biatlonininkas Jakovas Fakas, aplenkęs taip pat kartą šaudykloje suklydusį vokietį Simoną Schemppą ir be klaidų šaudžiusį sezono lyderį bendrojoje įskaitoje Martiną Fourcade'ą:

1. Jakov Fak (Slovėnija)           37 min. 24,9 sek. (1 baudos ratas)
2. Simon Schempp (Vokietija)       atsiliko 4,4 sek. (1)
3. Martin Fourcade (Prancūzija)            13,3 (0)
4. Sergej Semionov (Ukraina)               20,3 (0)
5. Nathan Smith (Kanada)                   24,1 (0)
...
42.Tomas Kaukėnas                        4:34,8 (5)
...
54.Macx Davies (Kanada)                  9:01,5 (9)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 16 rungčių iš 25):

1. Martin Fourcade (Prancūzija)                 663 tšk.