Penkiakovininkė E. Švedaitė kovos Europos čempionato finale

2015-07-09 20:17
pentahlon.lt inf.
pentahlon.lt nuotr.

Čekijos sostinėje Prahoje prasidėjo 2015 metų Europos šiuolaikinės penkiakovės jaunių (iki 19 metų) čempionatas. Pirmąją varžybų dieną merginų atrankos varžybose kovojo Eglė Švedaitė ir Gabija Daraškevičiūtė.

Į finalą prasimušti pavyko tik 17-metei E. Švedaitei. Iš Marijampoės kilusi sportininkė atrankos B grupėje surinko 951 tašką ir užėmė 9-ąją vietą. E. Švedaitė užėmė 4-ąsias vietas plaukimo ir fechtavimosi rungtyse ir buvo 19-a kombinuotoje bėgimo bei šaudymo rungtyje.

16-metė G. Daraškevičiūtė tiek plaukdama, tiek fechtuodamasi liko 17-a, bėgdama ir šaudydama - 20-a ir grupėje užėmė 20-ąją vietą (849 taškai).

Vaikinų atrankos varžybose penktadienį startuos Dovydas Vaivada, Gytis Gudlevičius ir Vladislovas Sosnovskis.

Penktadienį Džonkuve (Lenkija) taip pat prasidės atviras Lenkijos suaugusiųjų ir jaunimo čempionatas, kuriame bus kovojama dėl reitingo taškų, galinčių ateityje lemti ir olimpinį kelialapį. Šiame turnyre dalyvaus penki lietuviai: vyrų varžybose - Lukas Kontrimavičius, o moterų - Ieva ir Emilija Serapinaitės, Lina Batulevičiūtė bei Aurelija Tamašauskaitė.