Penkiakovininkė A. Tamašauskaitė triumfavo Europos jaunimo čempionate

Lenkijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 24 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate penktadienį triumfavo lietuvė Aurelija Tamašauskaitė.

Lietuvos sportininkė per keturias rungtis surinko 1349 taškus.

A. Tamašauskaitė buvo antra fechtavime (250 tšk.), 23-ia - plaukime (260 tšk.), 22-a - jojime (286 tšk.) ir antra - kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje (553 tšk.).

Sidabro medalį iškovojo šveicarė Anna Jurt (1333 tšk.), bronzos - baltarusė Kaciarina Ecina (1332 tšk.).

Per žingsnį nuo apdovanojimo liko kita lietuvė Elzbieta Adomaitytė (1326 tšk.).

Trečia Lietuvos atstovė Medėja Gineitytė nestartavo jojimo rungtyje ir su 934 taškais užėmė 26-ąją vietą.