Penkiakovininkei D.Rimšaitei - Europos bronza

2009-05-01 14:43
Penkiakovininkei D.Rimšaitei - Europos bronza / Tomo Černiševo nuotr. Koziris: D.Rimšaitei šaudymas – viena sėkmingiausių rungčių.

Lietuvos penkiakovininkė Donata Rimšaitė savo sportinių trofėjų kolekciją papildė Europos jaunimo (iki 21 metų) čempionato bronzos medaliu.

Bulgarijoje vykusiose varžybose D.Rimšaitė merginų finale surinko 5576 taškus ir tik 84 tšk. atsiliko nuo čempione tapusios devyniolikmetės vengrės Sarlotos Kovacs. Sidabro apdovanojimas įteiktas kitai Vengrijos atstovei Krisztinai Cseh (5624 tšk.).

Fechtavimosi rungtyje Lietuvos sportininkė pelnė 1020 tšk. ir buvo antroji, plaukimo rungtyje ji su 1108 tšk. liko septynioliktoji ir bendroje įskaitoje nukrito į penktąją poziciją, kurią išsaugojo ir po jojimo rungties - liko 15-oji su 1164 tšk. Bronzą D.Rimšaitei garantavo bendra šaudymo ir bėgimo rungtis, kurioje ji su 2284 tšk. buvo penktoji.

Vaikinų varžybose 15-ąją vietą su 5808 tšk. užėmė Paulius Aleksandravičius. Jis 212 tšk. atsiliko nuo čempionu tapusio ruso Maksimo Kuznecovo (6020 tšk.). Sidabro medalį iškovojo baltarusis Dmitrijus Bogdanas (6004 tšk.), bronzą - prancūzas Bruno Merlei'us (5996 tšk.).