Penktoji „Hockey Punks“ ledo ritulininkų pergalė Lietuvos pirmenybėse

2016-01-13 07:29
BNS inf.
Vyginto Skaraičio/BFL nuotr.

Penktą pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionate antradienio vakarą iškovojo bei į ketvirtąją vietą pakilo Vilniaus „Hockey Punks“ (16 tšk.) klubas, 11:2 (4:1, 1:0, 6:1) sutriuškinęs šeštojoje pozicijoje esančius Vilniaus „Geležinio vilko“ (8 tšk.) ledo ritulininkus.

Pasak pranešimo, taškus branginantis ir į kovą dėl antrosios vietos čempionate siekiantis sugrįžti „Hockey Punks“ klubas rungtynes pradėjo susikaupęs - jau pirmąją minutę Martynas Šlikas (00:53) pelnė įvartį.

Dar pirmajame kėlinyje įvarčius pelnė japonas Naoki Kaneko (05:46), Algimantas Visockas (11:42), Valdas Pikčius (19:23) ir „Hockey Punks“ pabėgo 4:0. Rezultatą sugebėjo sušvelninti Ervinas Bazevičius (19:56).

Antrajame kėlinyje daugumą išnaudojo žaidžiantis komandos treneris Mindaugas Kieras (34:43).

Trečiajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais – po N. Kaneko smūgio (40:51), pasižymėjo Kostas Kirilovas (41:39). Dar po 17 sekundžių įvartį pelnė Edvardas Ivankevičius (41:56), o vėliau įvarčiais pasižymėjo M.Šlikas (45:10), Modestas Kartenis (47:20) bei N.Kaneko (49:05 ir 52:18).

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks trečiadienį, kuriose „Juodupė“ Vilniaus pramogų arenoje priims „Rokiškį“.

Septynių komandų turnyre pirmauja pergalingai žaidžianti Elektrėnų „Energijos“ (42 tšk.) komanda, lenkianti „Juodupės“ (18 tšk.) bei „Rokiškio“ (17 taškų) ekipas.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          14 14  0  0   0   140:34    42
2. Juodupės „Juodupė“ 12 6 0 0 6 36:48 18
3. Rokiškio „Rokiškis“ 10 5 1 0 4 40:35 17
4. Vilniaus „Hockey Punks“ 9 5 0 1 3 46:37 16
5. Kauno „Baltų ainiai“ 9 4 1 1 3 58:43 15
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 12 2 1 0 9 51:102 8