Pergalės nokautais

Pergalės nokautais

2006-11-10 09:00

Pergalės nokautais

Kėdainiuose vyko Tailando bokso turnyras. Ringe susitiko daugiau nei 40 Alytaus, Vilniaus, Ukmergės, Visagino ir Marijampolės įvairių kovos stilių kovotojų. Mūsų miestui atstovavę Klaipėdos sporto klubo „Titanikas“ atstovai iškovojo tris įspūdingas pergales.

Turnyre buvo kovojama pagal MUAY THAI taisykles, kuriose leidžia smūgiuoti keliais ir alkūnėmis į galvą. Buvo kovojama tris raundus po dvi minutes.

Įspūdingai Kėdainiuose pasirodė Vadimo Gridiajevo auklėtinis Romas Daigorius. Klaipėdietis jau nuo pirmųjų sekundžių ėmėsi iniciatyvos – galingais rankų ir kojų smūgiais įspaudė priešininką ukmergiškį Artūrą Bakirovą į kampą ir tiksliu kelio smūgiu į korpusą pasiuntė varžovą į nokautą.

Kitoje kovoje varžybose debiutavęs Romo komandos draugas Sergejus Epifanovas taip pat varžovą nokautavo galingu kelio smūgiu, tik šįkart priešininkui iš Alytaus Artūrui Barynui kliuvo į galvą.

Sėkmingai pirmąkart ringe pasirodė ir kitas klaipėdietis Audrius Šakauskis. Jis, visus tris raundus dominavęs prieš mažeikiškį Antaną Bernotą, teisėjų sprendimu pripažintas nugalėtoju.

O uostamiesčio atstovas Petras Benetis jau pirmąjį raundą patyrė traumą, ir teisėjai nutraukė kovą.

Jau šį šeštadienį mūsų sportininkai dalyvaus Rygoje (Latvija) vykstančiame Tailando bokso turnyre. O dar po kelių dienų Marijampolėje ir Vilniuje rengiamuose Tailando bokso čempionatuose.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų