Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionatą laimėjo Vilniaus „Ardas-Rudamina“

2015-06-08 19:25
sk-ardas.blogspot.com nuotr.

Baigėsi 2014-2015 metų sezono Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato reguliarusis sezonas. Jo nugalėtojais tapo Vilniaus "Ardo-Rudaminos" riedulininkai, finišo tiesiojoje aplenkę Širvintų "Intą-Baltic Champignons" ekipą.

Prieš du baigiamuosius turus abi komandos turėjo po 17 taškų, tačiau širvintiškiai jau per pirmąsias savaitgalio rungtynes su Vilniaus "Žuvėdra-Tauru-CTLF" prarado taškus.

Pasak pranešimo, vilniečiams per pirmąsias 5 min. Edgaras Stankevičius pelnė du įvarčius ir pasiuntė "Intą-Baltic Champignons" į nokdauną. Vis dėlto širvintiškiai nuo šio smūgio atsigavo ir antrajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą - rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Vėliau "Ardas-Rudamina" ir "Inta-Baltic Champignons" paeiliui nugalėjo "Šiaulius-Klevą" (atitinkamai 4:0 ir 3:1), todėl pirmosios vietos likimas sprendėsi Vilniaus klubų mače.

"Žuvėdra-Tauras-CTLF" vėl pirmieji įmušė, vėl laimėjo pirmąjį kėlinį, bet ir vėl persvaros neišsaugojo. "Ardas-Rudamina" atsakė trimis įvarčiais iš eilės, o rungtynes laimėjo 3:2.

Baigiamųjų reguliariojo sezono rungtynių statistika

Širvintų "Inta-Baltic Champignons" - Vilniaus "Žuvėdra-Tauras-CTLF" 2:2 (0:2)
Įvarčiai: 0:1 E. Stankevičius (3), 0:2 E. Stankevičius (5), 1:2 D. Jackevičius (39), 2:2 A. Šarka (55).
Žalioji kortelė: G. Gridziuška (56; "Inta-Baltic Champignons").
Geltonoji kortelė: T. Lakštauskas (49; "Žuvėdra-Tauras-CTLF")
Teisėjai: I. Jenkova, J. Suchockis.

"Šiauliai-Klevas" - Vilniaus "Ardas-Rudamina"                       0:4 (0:1)
Įvarčiai: 0:1 E. Khursas (7 iš mk), 0:2 D. Preidis (41 iš mk), 0:3 V. Žemoitas (47), 0:4 D. Preidis (57).
Žaliosios kortelės: M. Kriaučiūnas (15; "Ardas-Rudamina"), V. Rincevičius (46; "Ardas-Rudamina").
Geltonoji kortelė: J. Dausevičius (25; "Ardas-Rudamina").
Teisėjai: R. Chmeliauskas, M. Tarasovas.

"Šiauliai-Klevas" - Širvintų "Inta-Baltic Champignons"              1:3 (1:2)
Įvarčiai: 0:1 D. Varnas (2), 1:1 T. Pabijanskas (4 iš mk), 1:2 Ž. Balsiukas (28 iš mk), 1:3 D. Lekys (59).
Teisėjai: M. Navickas ir K. Asanavičius.

Vilniaus "Ardas-Rudamina" - Vilniaus "Žuvėdra-Tauras-CTLF"          3:2 (0:1)
Įvarčiai: 0:1 I. Balbatunovas (21), 1:1 R. Voitechovskis (40), 2:1 A. Čuchajus (46), 3:1 V. Jankevičius (49), 3:2 E. Stankevičius (54).
Žalioji kortelė: S. Kazlauskas (25; "Ardas-Rudamina").
Geltonoji kortelė: A. Mankovskis (57; "Ardas-Rudamina").
Teisėjai: M. Navickas ir I. Jenkova.

Galutinė turnyro lentelė
(vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Vilniaus "Ardas-Rudamina"           7 2 3 33:20 23
2. Širvintų "Inta-Baltic Champignons"  6 3 3 21:14 21
3. Vilniaus "Žuvėdra-Tauras-CTLF"      3 2 7 23:33 12
4. "Šiauliai-Klevas"                   3 3 6 12:22 11

Stipriausios reguliariojo sezono komandos "Ardas-Rudamina" ir "Inta-Baltic Champignons" ateinantį savaitgalį serijoje iki dveijų pergalių pradės kovą dėl čempionų titulo, o "Žuvėdra-Tauras-CTLF" ir "Šiauliai-Klevas" grumsis dėl trečiosios vietos.