Permainingi V. Rimšaitės startai Prancūzijos mažųjų dviračių kroso taurės varžybose

2015-04-13 16:23
Vilma Rimšaitė
Vilma Rimšaitė / scanpix nuotr.

Savaitgalį vyko 2015 metų atvirųjų Prancūzijos mažųjų dviračių kroso (BMX) taurės varžybų trečiasis bei ketvirtasis etapai, kuriuose dalyvavo šios šalies "Pays de la Loire" klubui atstovaujanti Vilma Rimšaitė.

Pirmąją varžybų dieną trečiajame etape pajėgiausia Lietuvoje 31-erių metų mažųjų dviračių kroso atstovė tarp 31 dalyvės užėmė antrąją vietą, pelnė 31 įskaitinį tašką bei finale pralaimėjo tik "Compiegne Cycles" ekipai atstovaujančiai prancūzei Evai Ailloud (35 tšk.).

Trečia finišavo kita Prancūzijos sportininkė Margot Hetmanczyk ("Union BMX Vaucluse"; 21 tšk.).

Antrąją dieną ketvirtajame varžybų etape šiaulietė - Londono olimpinių žaidynių dalyvė bei 2013 metų Europos pirmenybių vicečempionė - V. Rimšaitė pasirodymą baigė pusfinalyje (19 tšk.), nepatekusi tarp aštuonių finalinio važiavimo dalyvių.

Finale triumfavo prancūzė Axelle Etienne ("Lempdes BMX"; 35 tšk.), aplenkusi tautietes E. Ailloud (31 tšk.) bei Sandie Thibaut ("BMX Dijon Cote"; 25 taškai).