Pirmasis Monrealio ledo ritulininkų pralaimėjimas

2015-04-23 09:00
Scanpix nuotr.

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalyje Monrealio "Canadiens" klubas trečiadienį 20,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje svečiuose 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) pralaimėjo Otavos "Senators" ledo ritulininkams, tačiau serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

Pirmuosius du mačus savo arenoje Monrealio ekipa laimėjo 4:3 ir 3:2, o trečiojoje rungtynėse išvykoje varžovus po pratęsimo nugalėjo 2:1.

Pergalingo įvarčio autoriumi trečiadienį tapo Mike'as Hoffmanas (49:05), o "Senators" vartininkas Craigas Andersonas atrėmė visus 28 svečių metimus.

"Canadiens" vartininko Carey'io Price'o sąskaitoje - 31 atremtas arenos šeimininkų metimas.

Penktosios šios poros Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynės Monrealyje bus žaidžiamos penktadienį.

Kitų trečiadienį įvykusių NHL atkrintamųjų rungtynių rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)

Pitsbergo "Penguins"   -  Niujorko "Rangers"       1:2 (po pratęsimo; serija 1-3)

Vakarų konferencija (ketvirtfinalis)

Minesotos "Wild"       -  Sent Luiso "Blues"       1:6 (serija 2-2)

Vinipego "Jets"        -  Anahaimo "Ducks"         2:5 ("Ducks" laimėjo seriją 4-0)