Pirmenybių starte – lengva "Hockey Punks" pergalė

2015-09-23 08:44
Vyganto Skaraičio nuotr.

Startavusiame 2015-2016 metų Lietuvos ledo ritulio čempionato sezone antradienio vakarą Elektrėnuose Vilniaus "Hockey Punks" klubas 6:2 (4:0, 1:1, 1:1) nugalėjo čempionato debiutantę Elektrėnų "ESSM-2000" ekipą.

Pasak pranešimo, ambicijas pirmą kartą iškovoti Lietuvos ledo ritulio čempionato medalius puoselėjanti Vilniaus "Hockey Punks" komanda jau pirmajame kėlinyje nubaudė varžovus - net tris įvarčius iš keturių pelniusi žaisdama mažumoje.

Iš pradžių Šarūnas Kuliešius (01:17; Tomo Versocko rezultatyvus perdavimas), vėliau Šarūnas Suchomlinas (06:58) pelnė du įvarčius mažumoje, Modestas Kartenis (13:16; Edvardas Ivankevičius, Mindaugas Kieras), Algimantas Visockas (18:44; M. Kieras) per kėlinį varžovus įtikino, jog pasigailėjimo nebus.

Jauna "ESSM-2000" komanda rungtynėms užregistravo tik 11 aikštės žaidėjų, tačiau jaunimas rado jėgų sušvelninti rezultatą - pasižymėjo Eimantas Steponavičius (23:39; Mantas Stepanavičius).

Vilniečiai greitai atstatė turėtą persvarą po Valdo Pikčiaus smūgio daugumoje (32:07; Š. Kuliešius).

"Hockey Punks" išsaugojo keturių įvarčių persvarą ir po trečiojo kėlinio, nors M. Stepanavičius (55:52; E. Steponavičius) buvo sušvelninęs skirtumą iki 2:5. Paskutinį rungtynių įvartį pelnė daugumoje pasižymėjęs A. Visockas (59:21; M. Kieras).

Trečiadienį Kauno ledo arenoje čempionatą pradės praėjusio čempionato vicečempionė Kauno "Baltų ainių" ekipa ir bronzos medalininkė "Juodupės" komanda.