Pirmoji teniso turnyro Romoje aštuntfinalio dalyvė – M. Šarapova

2015-05-12 18:18
Marija Šarapova
Marija Šarapova / AFP nuotr.

Italijos sostinėje paaiškėjo pirmoji WTA serijos moterų teniso turnyro "Internazionali BNL d'Italia", kurio prizų fondą sudaro 2,183 mln. JAV dolerių, vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvė.

Ja tapo dusyk - 2011 bei 2012 metais - turnyro nugalėtoja tapusi trečioji raketė rusė Marija Šarapova, antradienį šešioliktfinalyje 6:2, 3:1 įveikusi mačo dėl traumos nebaigusią Australijos tenisininkę Jarmilą Gajdosovą.

Vienetų varžybų pirmajame rate (1/32 finalo) pergales antradienį iškovojo bei vienetų varžybų šešioliktfinalio dalyvėmis tapo ispanė, ukrainietė, rusė, rumunė ir prancūzė:

10-Carla Suarez Navarro (Ispanija) - Mona Barthel (Vokietija)        6:4, 2:6, 6:3;
Elina Svitolina (Ukraina) - Flavia Pennetta (Italija)                6:4, 6:2;
Darija Gavrilova (Rusija) - Belinda Benčič (Šveicarija)              6:7 (2:7), 7:5, 6:2;
Alexandra Dulgheru (Rumunija) - Misaki Doi (Japonija)                6:7 (2:7), 6:3, 6:3;
Kristina Mladenovič (Prancūzija) - Monica Puig (Puerto Rikas)        7:5, 6:2.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 900 WTA klasifikacijos taškų bei 400 250 eurų čekis.