Planetos biatlono taurės varžybose lietuviai pasirodė kukliai

2015-02-12 22:14
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / Reuters nuotr.

Ketvirtadienį Norvegijoje prasidėjusių pasaulio biatlono taurės (BMW IBU World Cup) varžybų aštuntajame etape vyrų 20 km asmeninėse lenktynėse abu Lietuvos atstovai tenkinosi vietomis antrajame 50-tuke.

Tik kartą šaudykloje suklydęs Karolis Dombrovskis lėtai šliuožė ir buvo 59-as, o net 6 baudos minutes "užsidirbęs" Tomas kaukėnas liko 82-as tarp 94-ių dalyvių

Šeštąją pergalę sezone iškovojusiam bei bendroje įskaitoje pirmaujančiam prancūzui Martinui Fourcade'ui pirmasis Lietuvos biatlonininkas pralaimėjo beveik šešias su puse minutės, o antrasis - beveik 10-t.

Antrą ir trečią vietas asmeninėse lenktynėse užėmė atitinkamai rusas Jevgenijus Garaničevas bei ukrainietis Sergejus Semionovas:

1. Martin Fourcade (Prancūzija)           51 min. 26,8 sek. (0 baudos minučių)
2. Jevgenij Garaničev (Rusija)           atsiliko 14,2 sek. (0)
3. Sergej Semionov (Ukraina)                      48,8 (0)
4. Jakov Fak (Slovėnija)                        1:36,6 (2)
5. Benjamin Weger (Šveicarija)                  1:47,5 (0)
...
59.Karol Dombrovski                             6:26,2 (1)
...
82.Tomas Kaukėnas                               9:48,5 (6)
...
94.Toms Praulits                               15:40,5 (4)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 17 rungčių iš 25):

1. Martin Fourcade (Prancūzija)                 723 tšk.