Planetos ledo ritulio pirmenybėse Minske - kanadiečių bei amerikiečių pergalės

2014-05-16 21:28

Ketvirtą pergalę Baltarusijos sostinėje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionate iškovojo ir su 13 taškų aštuonių ekipų A grupės lydere tapo Kanados rinktinė, penktadienį 6:1 (1:0, 4:0, 1:1) sutriuškinusi autsaiderius Italijos (3 tšk.) ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Italija      5 1 0 0 4   4:16  3

Pirmosiose B grupės penktojo turo rungtynėse į trečiąją vietą vietą pakilusi praėjusių pirmenybių bronzos medalininkė JAV rinktinė (8 tšk.) penktadienį po pratęsimo 4:3 (1:1, 1:1, 0:1, 1:0)

privertė pasiduoti autsaiderius Kazachstano (2 taškai) ledo ritulininkus.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Kazachstanas 5 0 0 2 3  11:22  2

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.