Prasidėjo NHL pirmenybių atkrintamosios varžybos

2015-04-16 11:32
Scanpix nuotr.

Trečiadienį ketveriomis rungtynėmis prasidėjo Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamosios - Stenlio taurės - varžybos, kuriose svečiams pavyko iškovoti tris pergales.

Pirmajame Vakarų konferencijos ketvirtfinalio mače Čikagos "Blackhawks" klubas išvykoje 17,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 4:3 (0:3, 3:0, 0:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Nešvilio "Predators" ledo ritulininkus bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Niklas Hjalmarssonas (21:43), Patrickas Sharpas (28:32), Jonathanas Toewsas (33:50; 2 rezultatyvūs perdavimai) ir Duncanas Keithas (87:49), o Patrickas Kane'as pasižymėjo dviem rezultatyviais perdavimais.

"Blackhawks" vartininkas Corey'is Crawfordas per pirmąjį kėlinį atrėmė 9 varžovų metimus iš 12, o jį pakeitusio vartininko Scotto Darlingo sąskaitoje - visi 42 atremti metimai.

Arenos šeimininkai šiame mače pirmavo po Colino Wilsono (6:07 ir 19:33) bei Viktoro Stalbergo (17:20) įvarčių, o "Predators" vartininkas Pekka Rinne atrėmė 38 svečių metimus.

Antrąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos Nešvilyje žais penktadienį.