2013-12-12 11:29
BNS inf.
G.Titenis pateko į 200 metrų plaukimo krūtine pusfinalį
G.Titenis pateko į 200 metrų plaukimo krūtine pusfinalį / Scanpix nuotr.

Senojo žemyno plaukimo pirmenybių Danijoje trumpame (25 m ilgio) baseine vyrų 400 m laisvuoju stiliumi rungties atrankoje 34-as tarp 62 dalyvių finišavo bei Lietuvos rekordininku tapo Povilas Strazdas.

Lietuvos plaukikas, kuris buvo trečias antrajame atrankos plaukime bei nepateko tarp dešimties šios rungties finalo dalyvių, distancijoje sugaišo 3 minutes 47,95 sekundės.

Ankstesnis Lietuvos rekordas vyrų 400 m plaukime laisvuoju stiliumi trumpame baseine nuo 2004 metų priklausė Vytautui Janušaičiui - 3 minutės 49,96 sekundės.

Kvalifikacinėse varžybose šią distanciją ketvirtadienį greičiausiai įveikė bei favoritais kovoje dėl medalių bus italas Andrea D'Arrigo (3:42,34) ir du lenkai - Pawelas Korzeniowskis (3:43,00) bei Filipas Zaborowskis (3:43,60).