R. Kmieliauskas laimėjo daugiadienes dviratininkų lenktynes Latvijoje

Lietuvos dviratininkas Rokas Kmieliauskas (Kauno SM „Gaja“ – „Staki“) Latvijoje tapo daugiadienių lenktynių – atvirojo Rygos miesto jaunučių čempionato – nugalėtoju.

15-metis trenerio Viktoro Bigos auklėtinis antrą vietą užėmusį baltarusį Dzianisą Mazurą aplenkė 2 sek. Trečia vietą užėmė latvis Ričardas Sauja. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 25 sek.

Erikas Šidlauskas („Fortūna“, +3 min. 08 sek.) užėmė 17-ą, Karolis Galeckas („Gaja“ – „Staki“, +4:01) – 19-ą, o Lukas Šuvalskis („Gaja“ – „Staki“, +4:23) – 20-ą vietas.

R.Kmieliauskas pirmajame etape/prologe buvo 19-as, antrajame ir trečiajame etapuose – antras, o paskutiniame, ketvirtajame, etape – trečias. Rokas po trečiojo etapo tapo lyderiu ir paskutiniajame etape išsaugojo šią poziciją.

Pasak Lietuvos dviračių sporto federacijos, lenktynėse dalyvavo 84 vaikinai ir merginos iš Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos ir Slovakijos.