R. Navardauskas dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje pakilo į trečią vietą

2015-04-09 19:38
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / La Presse nuotr.

63-ią kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Circut Cycliste Sarthe - Pays de La Loire" dviratininkų lenktynių ketvirtąjį etapą lyderių grupėje baigė ir septintas finišo liniją kirto "Team Cannondale-Garmin" ekipai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas, kuris bendroje įskaitoje iš ketvirtosios pozicijos pakilo į trečiąją.

Pagrindinė grupė dviratininkų ketvirtadienį 190,3 km įveikė per 4 valandas 49 minutes ir 41 sekundę, o jos priekyje finišavęs bei etapą laimėjęs italas Manuele Boaro tapo naujuoju lenktynių lyderiu.

Tik finišo tiesiojoje italui pralaimėję prancūzai Pierre'as Rollandas ir Jonathanas Hivertas etape užėmė atitinkamai antrą bei trečią vietas:

1. Manuele Boaro (Italija)        4 val. 49 min. 41 sek.