S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67

2012-09-08 10:36
S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67 S.Butauto taurė: „Žalgiris“ patiesė „Chimik“ 81:67

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai grįžta į Kauno sporto halę. Čia visą savaitgalį vyksta Stepo Butauto taurės turnyras. Šiandien žalgiriečiai susitiko su Južno „Chimik“ komanda iš Ukrainos.

I-asis kėlinys

„Žalgiris“ užtikrintai pradėjo pirmą kėlinį taikliu Mindaugo Kuzminsko tritaškiu metimu. Nors R. Kaukėno ir M. Kuzminsko atakos sėkmingai baigdavosi lengvais taškais, varžovai nebuvo nusiteikę leisti kauniečiams atitrūkti nuo pirmųjų rungtynių minučių. Kėliniui beveik įpusėjus, „Chimik“ prisivijo kauniečius ir sumažino skirtumą iki minumumo. Tačiau po „Žalgirio“ tritaškių metimų lietaus skirtumas išaugo iki aštuonių taškų - 20:12. Po dar vieno tritaškio „Žalgiris“ įgijo dviženklią persvarą. Nuaidėjus sirenai, pranešusiai kėlinio pabaigą, švieslentėje degė rezultatas, kuris skelbė 14 taškų „Žalgirio“ pranašumą.

II-asis kėlinys

Antrajame kėlinyje žalgiriečių toliašaudė artilerija nurimo. Tai leido varžovams išlyginti rezultatą. Likus kiek daugiau nei dviem minutėms iki kėlinio pabaigos, R.Kaukėnas pelnė savo dešimtą tašką ir padidino skirtumą iki penkių taškų.  Laikui bėgant „Žalgiris“ susigrąžino dviženklį pranašumą.

III-asis kėlinys

Kėlinį žalgiriečiai pradėjo dviem sėkmingomis atakomis ir taip savo pranašumą pagerino iki penkiolikos taškų - 58:43.  Tai sukėlė nedidelę paniką varžovų komandoje, kuri pasirinko grubių pražangų stabdant savo varžovus. Tai nesutrukdė M.Kuzminskui nuginkluoti savo varžovų ir pelnyti du taškus, priverčiant varžovą prasižengti. Daugiau nei dvi su puse minutes „Chimki“ komanda nesugebėjo pelnyti taškų. Prireikė dar kelių minučių ir M. Popovičius padidino persvarą iki 20 taškų. Komanda iš Ukrainos per penkias minutes nesugebėjo pelnyti nė vieno taško. Pirmuosius savo taškus ukrainiečiai trečiajame kėlinyje pelnė po septynių minučių.

IV-asis kėlinys

„Žalgiris“ kėlinį pradėjo stabiliai ir ramiai, vyriausiasis komandos treneris vis daugiau laiko skyrė jaunesniems žaidėjams, leisdamas jiems pasireikšti. „Žalgirio“ atakos vis dažniau tapo nerezultatyvios dėl skubos, o varžovai pradėjo tuo naudotis nuolat mažindami skirtumą. Ukrainiečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki vienženklio skaičiaus, tačiau M. Kuzminskas smeigė tritaškį, kuris leido komandai lengviau atsidusti.

„Žalgiris“: R.Kaukėnas 15, M.Kuzminskas 14 (3/3 trit.), T.Dardenas 13 (4 rez. perd.), D.Lavrinovičius 10 (5 atk. kam., 3 per. kam.), K.Lavrinovičius 9, O.Lafayette‘as 7 (5 rez. perd.), M.Popovičius 6 (4 rez. perd., 3 per. kam.), P.Jankūnas 4, M.Kalnietis 3, T.Klimavičius 0 (3 per. kam.), A.Juškevičius 0, M.Delašas 0.

„Chimik“: D.Josephas 13, V.Goodridge‘as 10 (5 atk. kam.), O.Sizovas 9.