Šeštoji "Blackhawks" nesėkmė NHL reguliariajame sezone

2015-11-05 10:16
Scanpix nuotr.

Šeštą pralaimėjimą tryliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė aštuntąją vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Stenlio taurės savininkas Čikagos "Blackhawks" (15 tšk.) klubas.

Trečiadienį namuose 21,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Čikagos ledo ritulininkai po pratęsimo 5:6 (5:2, 0:3, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti devintą pergalę per trylika mačų iškovojusios bei antrojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios Sent Luiso "Blues" (19 tšk.) komandos pranašumą.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Alexanderis Steenas (3:02 ir 23:11), vienu - Robby'is Fabbri (15:12), Jay'us Bouwmeesteris (37:12), Davidas Backesas (39:26) bei Vladimiras Tarasenka (63:54; 1 rezultatyvus perdavimas).

"Blues" vartininkas Brianas Elliottas atrėmė 11 metimų iš 15, o jį pirmojo kėlinio pabaigoje (17:03) pakeitęs Jake'as Allenas - 27 arenos šeimininkų metimus iš 28.

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Marko Dano (2:08), Andrew Shaw (4:37), Teuvo Teravainenas (6:35), Brentas Seabrookas (17:39) ir Patrickas Kane'as (17:52), o "Blackhawks" vartininko Corey'io Crawfordo sąskaitoje - 23 atremti svečių metimai iš 28.